Jamon.pl » More options Less options

Choose ingredients

jakość
kontakt
Not specified
 • Kontakt

  Jamón  

  adres firmy:

  Malawskiego 3
  02-641 Warszawa

   

  NIP:9532416102

  Numer konta58 1140 2004 0000 3102 7661 6401

  kontakty:

  tel.: +48 603 375 688

  E-mail: info(at)jamon.pl  Godziny pracy:

  poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00 

  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt

 • Nasze mocne strony

  1. WYŁĄCZNIE ŻYWNOŚĆ BEZ KONSERWANTÓW

   Kochamy jamón bardziej niż cokolwiek innego. Poświęcamy całą energię, żeby wybrać te najdelikatniejsze gicze z całej Hiszpanii. Jako jedyni oferujemy wyłącznie autentyczne jamóny i salami bez barwników i konserwantów za niższe ceny niż te, za które pozostali dostawcy oferują przemysłowo produkowane wyroby pełne azotynów i azotanów.

  2. NAJSZERSZA OFERTA 

   Z uwagi na fakt, że starannie dobieramy tylko najwyższej jakości producentów korzystających z tradycyjnych procedur przy do dojrzewaniu jamónu, nasza oferta obejmuje cala skalą jamónów, od przystępnej przedniej giczy z białej świni aż po ekskluzywny jamón ibérico de bellota.

  3. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

   Jeśli misjonarzami, którzy pragną oczyścić gospodarstwa domowe z rakotwórczych wędlin i zastąpić je autentycznym jamónem oraz naturalnie suszonym salami. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty są bez barwników i konserwantów, cechują się mniejszą zawartością soli i dojrzewają w naturalnym sposób na świeżym górskim powietrzu. Więcej o jakości naszych produktów tutaj.

  4. NAJLEPSZE CENY

   Dzięki specjalizacji w zakresie jamónu możemy zaoferować najwyższą jakość za najlepsze ceny. Z tych możliwości, jak widać, oczywiście korzystamy. Ceny jamónu serrano i jamónu ibérico znajdują się w naszym sklepie.

  5. NAJKRÓTSZY CZAS DOSTAWY

   Nie jesteśmy naiwni. Jest dla nas czymś oczywistym, że jeśli ktoś zamawia jamón, chce go mieć w domu niemal od razu. Nie ma gorszego stanu w życiu niż oczekiwanie na jamón. Spocone ręce, ból głowy... moglibyśmy mówić dalej. Na szczęście nie czekamy na Wasze zamówienia i na bieżąco zapełniamy swój magazyn najlepszymi jamónami tak, abyście mogli zanurzyć swój nóż w rubinowym jamónie maksymalnie do 2 dni roboczych od zamówienia.

 • Jakość naszego jamónu

  BEZ KONSERWANTÓW I BARWNIKÓW

  Sól, mięso, sól, mięso, sól, mięso i tak w nieskończoność. Nasze jamóny nie mają żadnych konserwantów ani barwników. Udało nam się w morzu hiszpańskich producentów korzystających z niebezpiecznych konserwantów w procesie produkcji (zwłaszcza E-250 i E-252) nawiązać wyłączną współpracę z dwoma producentami, którzy w najbardziej rygorystyczny sposób zachowują tradycyjną procedurę i skład jamónu bez chemicznych barwników i konserwantów. Jako jedyni na rynku czeskim oferujemy autentyczny, czysty jamón produkowany według tradycyjnych procedur.

  NATURALNY PROCES DOJRZEWANIA

  Nasze jamóny dojrzewają w naturalny sposób na górskim powietrzu przez okres od 8 do 36 miesięcy w zależności od typu i rozmiaru giczy. Proces dojrzewania nie jest więc przyspieszany w klimatyzowanych magazynach, jak ma to miejsce w przypadku większości producentów w Hiszpanii, natomiast smak wraz z zapachem osiąga równowagę i intensywność, która jest nieporównywalna z przemysłowo produkowanymi produktami.    

  OBNIŻONA ZAWARTOŚĆ SOLI

  Jamón ma być delikatnie słony, ale słoność nigdy nie powinna przykrywać specyficznego smaku dojrzałego mięsa. Ponieważ jednak sól w przypadku producentów, którzy nie korzystają ze sztucznych dodatków (zwłaszcza E-250 i E-252), jest jedynym konserwantem jamónu w trakcie całego procesu, producenci mają tendencję  do przedłużenia faz solenia i później mięso cierpi na nadmierną słoność. Nasz jamón jest produkowany w ekstremalnie rygorystycznych warunkach, które umożliwiają zabezpieczenie konserwacji jamónu przy względnie mniejszej zawartości soli.

  KONTROLA JAKOŚCI KAŻDEJ SZTUKI BEZPOŚREDNIO U PRODUCENTA

  Pomimo, iż jesteśmy pewni, że wybrani przez nas dostawcy są najlepszymi, jakich ma do zaoferowania Hiszpania, sprawdzamy u producenta każdą przesyłkę sztuka po sztuce przed wysyłką do Czech. Każdy jamón opatrzony jest wyjątkowym kodem. W przypadku reklamacji nadzorujemy dokładną historię każdej sztuki jamónu i możemy zidentyfikować ewentualną wadę w procesie produkcji.

  OPTYMALNE WARUNKI MAGAZYNOWANIA

  Przed magazynowaniem jamónu pod nadzorem przedstawiciela hiszpańskiego dostawcy zrekonstruowaliśmy stare piwnice, które ze swoimi podstawowymi parametrami wilgotności i temperatury są najbliższe klasycznym hiszpańskim magazynom o nazwie bodega

   

   

   

   

   

   

 • Ogólne warunki handlowe

  O regulaminie
  Regulamin staraliśmy się napisać możliwie zrozumiałym językiem. Jeśli jednak byłoby cos niejasnego proszę dzwonić. Generalnie nasz regulamin handlowy można by podsumować tak, że w każdych okolicznościach staramy się wyjść naprzeciw Wam, klientom: 

  Postanowienia podstawowe
  Niniejszy regulamin określa wzajemny stosunek handlowy, warunki, zasady, prawa i obowiązki pomiędzy Tobą, naszym ukochanym klientem (dalej „klient”), a nami, firmą Innen. (dalej „operator”), która prowadzi sklep internetowy pod adresem www.jamon.pl.

  Operator i adres e-sklepu
  Sklep internetowy znajduje się pod adresem www.jamon.pl Operatorem jest:
  Innen
  z siedzibą firmy:
  Malawskiego 3, 02-641 Warszawa
  Polska
  REGON: 140 300 720
  NIP:953 241 6102

  Akceptacja niniejszych warunków
  Klient składając wiążące zamówienie akceptuje niniejsze warunki handlowe.

  ZAMÓWIENIE TOWARU (I TZW. ZAWARCIE UMOWY)

  Wiążące zamówienie
  Zamówienie można złożyć pod adresem www.jamon.pl w sklepie internetowym, jak również w wiadomości e-mail, wiadomości SMS lub telefonicznie pod numerem kontaktowym. Zamówienie jest wiążące, jeśli klient wypełni wszystkie dane wymagane do doręczenia towaru.

  Po złożeniu zamówienia w systemie zamówień, o którym klient zostanie poinformowany w wiadomości e-mail, zamówienie uważane jest za zawartą umowę kupna-sprzedaż i zarazem za wiążące zamówienie.

  Czas realizacji zamówień
  Zamówienia operator realizuje od poniedziałku do piątku w czasie od 9:00 do 17:00. Jeśli klient złoży zamówienie poza tym czasem, operator postara się zrealizować je jak najszybciej, jednak maksymalnie w następny dzień roboczy we wskazanych godzinach.

  Transport
  Operator zastrzega sobie prawo do zaoferowania wybranych przez siebie sposobów transportu. Aktualne sposoby transportu wraz z terminami dostawy są zawsze do wglądu w dziale "Wszystko o zakupie na www.jamon.pl". Towar doręczany jest na dowolny ważny adres na terenie Polski. W przypadku adresu firmowego należy podać również nazwę firmy.

  Cena
  Operator zastrzega sobie prawo do zmiany ceny. Obowiązujące ceny są zawsze podane na www.jamon.pl Cena obowiązująca dla zamówienia to cena obowiązująca w chwili jego realizacji. Zmiany cen po zamówieniu towaru nie mają już wpływu na cenę złożonego zamówienia.

  Ceny na www.jamon.pl podane są z VAT.
  Ceny transportu są podane w dziale "Wszystko o zakupie na www.jamon.pl" 

  Sposoby i ceny metod płatniczych.  
  Operator pozwala klientowi wybrać z metod wskazanych w dziale Wszystko o zakupie na www.jamon.pl. W przypadku przelewu bankowego po złożeniu zamówienia klientowi wysyłana jest faktura zaliczkowa. Podczas przelewu klient jest proszony o wpisanie numeru zamówienia. Gdy tylko środki zostaną zaksięgowane na koncie operatora, klient  zostanie o tym niezwłocznie poinformowany, a towar następnie wysłany. Faktura jest pakowana z towarem.

  Termin dostawy
  Normalny czas dostawy to 2 dni robocze od przyjęcia zamówienia lub zaksięgowania środków na koncie. Cały towar przedstawiony na ww.jamon.pl jest na magazynie, jeśli nie jest zaznaczone inaczej.

  Jeśli operator nie jest w stanie zapewnić wysyłki do 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia (lub zaksięgowania pieniędzy), ma obowiązek poinformowania klienta, a ten ma prawo odstąpić od zamówienia z prawem do niezwłocznego zwrócenia pieniędzy, jeśli już zapłacił.

  Operator niestety nie ma wpływu na dokładny czas doręczenia, co jest po stronie firm przewozowych. Przesyłka może więc zostać doręczona kiedykolwiek w dniu roboczym pomiędzy 9:00 - 18:00. Kierowca ma jednak do dyspozycji numer telefonu klienta i często może z nim ustalić czas przekazania.

  ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZE STRONY KLIENTA

  Klient ma prawo do anulowania zamówienia w dowolnym momencie przed wysłaniem towaru bez podania powodu. Anulowanie może zostać dokonane w jakikolwiek sposób kontaktu z nami.

  Zgodnie z ustawą klient może zwrócić towar do 14 dni od jego odbioru. Klient musi przestrzegać niniejszych (prostych) zasad::

  A: Poinformować o zwrocie operatora.
  B: Zwrócić towar nieuszkodzony. W przypadku jamónu nienacięty. Towar musi zostać zapakowany tak, aby nie ulec uszkodzeniu w trakcie transportu.
  C: Dostarczyć towar operatorowi na adres Jamón s.r.o., Kostelní 43, Sokolov

  Po otrzymaniu zwróconego towaru operator niezwłocznie (najpóźniej do 2 dni po otrzymaniu towaru) ma obowiązek zwrócenia pieniędzy klientowi przelewem na konto.

  Odstąpienie od umowy ze strony operatora
  Operator może anulować zamówienie, jeśli:

  A: nie jest w stanie doręczyć towaru w terminie
  B: wyraźnie zmieniła się cena od dostawcy

  W przypadku, jeśli klient już zapłacił, pieniądze zostaną mu niezwłocznie zwrócone.

  Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

  Wszystkie dane klient służą wyłącznie na potrzeby firmy Innen. Dane są zapisane w bazie danych i są jak najlepiej chronione przed nadużyciem. Jeśli klient chce zostać bez podania powodu wykreślony z bazy danych, operator ma obowiązek dokonać tego niezwłocznie.

  Dane nie są przekazywane do żadnych innych podmiotów oprócz firm przewozowych, które w przeciwnym wypadku nie byłyby w stanie zapewnić doręczenia przesyłki.

  Informacje o klientach przechowywane są zgodnie z obowiązującymi ustawami w Polsce.

  GWARANCJA I REKLAMACJA

  Operator nie odpowiada za szkody spowodowane przez klienta  po dostawie towar w wyniku niewłaściwego przechowywania.

  Regulamin Reklamacji
  Dla wszystkich produktów zastosowanie ma ustawowy okres gwarancji 6 miesięcy od dnia sprzedaży. Jeśli termin ważności jest krótszy niż 6 miesięcy, okres gwarancji podlega terminowi ważności.

  Nabywca zobowiązany jest do dokonania odpowiedniego przeglądu towaru po jego odbiorze. Następnie może go zwrócić do 14 dni bez podania powodu w trakcie okresu gwarancji, jeśli stwierdzi na towarze jakąkolwiek wadę niespowodowaną złym przechowywaniem. Wadą nie jest pleśń na powierzchni, która często jest naturalnym zjawiskiem towarzyszącym procesu dojrzewania.

  W przypadku zidentyfikowania wady, klient w celu rozpatrzenia reklamacji ma obowiązek skontaktować się z operatorem pod danymi kontaktowymi spółki.

  Po zatwierdzeniu reklamacji należy odesłać towar na adres: Jamón s.r.o., Kostelní 43, 356 01 Sokolov

  Wnioski
  Niniejsze warunki obowiązują w brzmieniu opublikowanym na www.jamon.pl w czasie realizacji zamówienia. Wysyłając (realizując) zamówienie klient potwierdza operatorowi, że akceptuje cenę towaru wraz ze wskazanymi w zamówieniu cenami za transport, sposób transportu itp. Zarazem niniejszym potwierdza swoją zgodę na niniejsze warunki handlowe.

 • Jak kupować

  SPOSÓB, CENA I CZAS DORĘCZENIA

  Jeśli na karcie towaru nie podano inaczej, dostawa towaru następuje do drugiego dnia roboczego w przypadku zamówienia do 11.
  Dostawy są realizowane po opłaceniu przelewem lub za pomocą bramki płatniczej. W przypadku płatności przelewem bankowym termin dostawy liczony jest od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na naszym koncie. Przebieg wysyłki będzie można śledzić po wysłaniu zamówienia tutaj.
  Rodzaj transportuCzas dostawyCena z VAT

  Doręczenie pod adres

  do 2 dni roboczych

  25 PLN

  Jeśli przesyłka nie została Państwu doręczona, przesyłka dotarła uszkodzona lub wystąpiły jakiekolwiek inne problemy z doręczeniem, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 603 375 688

   

   

  METODA PŁATNOŚCI

  PŁATNOŚĆ KARTĄ | 0 PLN

  W naszym sklepie można bez dodatkowych opłat płacić kartami VISA, VISA electron i MasterCardon. Korzystamy z technologii 3D secure   

  Na podstawie ustawy o ewidencji utargu sprzedający ma obowiązek wystawienia nabywcy paragonu.


  PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM | 0 PLN

  W przypadku płacenia zamówień można wybrać płatność przelewem bankowym. Za wybrany towar należy zapłacić do 48 godzin na nasze konto. Do płatności należy skorzystać z następujących danych (zostaną one również wysłane na Państwa wiadomość e-mail po zakończeniu zamówienia):

  Bank  mbank
  Numer konta 58 1140 2004 0000 3102 7661 6401
   numer Twojego zamówienia

  W przypadku płatności przelewem bankowym termin dostawy liczony jest od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na naszym koncie.


  PŁATNOŚĆ PRZEZ BRAMKI PŁATNICZE BANKÓW  | 0 PLN

  Oferujemy możliwość darmowej płatności przez bramkę płatniczą banku mbank 

  Na podstawie ustawy o ewidencji utargu sprzedający ma obowiązek wystawienia nabywcy paragonu. Zarazem ma obowiązek wprowadzenia do ewidencji przyjętego utargu u administratora podatku online; w przypadku awarii technicznej najpóźniej do 48 godzin.