» Nasze mocne strony

 1. WYŁĄCZNIE ŻYWNOŚĆ BEZ KONSERWANTÓW

  Kochamy jamón bardziej niż cokolwiek innego. Poświęcamy całą energię, żeby wybrać te najdelikatniejsze gicze z całej Hiszpanii. Jako jedyni oferujemy wyłącznie autentyczne jamóny i salami bez barwników i konserwantów za niższe ceny niż te, za które pozostali dostawcy oferują przemysłowo produkowane wyroby pełne azotynów i azotanów.

 2. NAJSZERSZA OFERTA 

  Z uwagi na fakt, że starannie dobieramy tylko najwyższej jakości producentów korzystających z tradycyjnych procedur przy do dojrzewaniu jamónu, nasza oferta obejmuje cala skalą jamónów, od przystępnej przedniej giczy z białej świni aż po ekskluzywny jamón ibérico de bellota.

 3. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

  Jeśli misjonarzami, którzy pragną oczyścić gospodarstwa domowe z rakotwórczych wędlin i zastąpić je autentycznym jamónem oraz naturalnie suszonym salami. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty są bez barwników i konserwantów, cechują się mniejszą zawartością soli i dojrzewają w naturalnym sposób na świeżym górskim powietrzu. Więcej o jakości naszych produktów tutaj.

 4. NAJLEPSZE CENY

  Dzięki specjalizacji w zakresie jamónu możemy zaoferować najwyższą jakość za najlepsze ceny. Z tych możliwości, jak widać, oczywiście korzystamy. Ceny jamónu serrano i jamónu ibérico znajdują się w naszym sklepie.

 5. NAJKRÓTSZY CZAS DOSTAWY

  Nie jesteśmy naiwni. Jest dla nas czymś oczywistym, że jeśli ktoś zamawia jamón, chce go mieć w domu niemal od razu. Nie ma gorszego stanu w życiu niż oczekiwanie na jamón. Spocone ręce, ból głowy... moglibyśmy mówić dalej. Na szczęście nie czekamy na Wasze zamówienia i na bieżąco zapełniamy swój magazyn najlepszymi jamónami tak, abyście mogli zanurzyć swój nóż w rubinowym jamónie maksymalnie do 2 dni roboczych od zamówienia.