AKCESORIA

Jamón, i w ogóle każda suszona szynka najlepiej smakuje i pachnie, gdy jest świeżo pokrojona. I ta najdroższa szynka z plastikowego opakowania nigdy nie będzie miała takich delikatnych właściwości. Poszczególne kawałki miały już kontakt z powietrzem, utleniły się i rozwinęły swój charakterystyczny smak i aromat. Niestety, nie u ciebie w domu, ale w sąsiedztwie przemysłowej linii do krojenia. Przygotowanie przysmaku w domu nie jest trudne. Już w kilka dni można nauczyć się, jak prawidłowo przygotować cienkie plastry jamón i tym samym cieszyć się wspaniałymi doznaniami smakowymi. Podstawowe narzędzia, które będą potrzebne do dobrego krojenia to specjalny nóż (cuchillo) i jamonero (stojak do szynki). Więcej informacji można znaleźć w szczegółowych instrukcjach dotyczących krojenia jamónu i krojenia palety.

Oprócz hiszpańskiej szynki suszonej, akcesoria wymienione w tej kategorii nadają się również do prosciutto di Parma (szynki parmeńskiej), jambon de Bayonne i innych szynek suszonych w całości.

59,00 zł
Praktyczny stojak na odkostnione kawałki jamonu 1-2 kg i specjalny nóż.
125,00 zł
Wysokiej jakości stojak z certyfikatem PEFC dla bardziej zaawansowanych miłośników jamón. Ten wysokiej jakości stojak na szynkę posiada ponadto 100% certyfikat PEFC.  Gwarantuje to, że całe drewno, z którego jest wykonany, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób przyjazny dla...
349,00 zł
Profesjonalny składany stojak ze stali nierdzewnej do krojenia jamonu na kości.
322,00 zł
Profesjonalny składany stojak z głowicą obrotową do komfortowego krojenia jamonu na kości.
565,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Profesjonalny stojak z obrotową głowicą dla najbardziej zaawansowanych miłośników jamona. Ten profesjonalny stojak zapewnia wysoki komfort użytkowania i profesjonalne warunki do krojenia jamónu, prosciutto lub innej suszonej szynki. Chromowany uchwyt obrotowy daje...
45,00 zł
Najbardziej przystępny nóż do krojenia jamona. Długość całkowita 36 cm, długość ostrza 24 cm.  Nóż nadaje się również do  krojenia prosciutto di Parma (szynki parmeńskiej), jambon de Bayonne i innych suszonych szynek w całości.
149,00 zł
Profesjonalny nóż do krojenia jamonu z dwustronnym wytłoczeniem i drewnianym uchwytem. Długość całkowita 40 cm, długość ostrza 28 cm.
199,00 zł
Profesjonalny nóż do krojenia jamonu z dwustronnym tłoczeniem.
190,00 zł
Luksusowy profesjonalny nóż z wytłoczeniami na ostrzu. Legendarna marka Tres Claveles. Wykuty z jednego kawałka. Przeznaczony do krojenia cienkich plastrów.
850,00 zł
Praktyczne etui z zestawem profesjonalnych noży przeznaczonych do fachowego krojenia suszonej szynki. W zestawie znajduje się elastyczny długi nóż do krojenia cienkich plasterków, gruby nóż kuchenny do czyszczenia twardej skóry, krótki nóż do usuwania kości oraz osełka do...
190,00 zł
Profesjonalny nóż legendarnej marki Tres Claveles specjalnie zaprojektowany do krojenia jamónu - tylnych nóg.
175,00 zł
Maszynka do churros z trzema różnymi przystawkami do robienia churros, przystawkami do robienia ciastek oraz końcówkami do dekorowania ciast. Tutaj znajdziesz przepis na churros.
On Top
Cart
Close
Back
Account
Close
Menu
Close