AKCESORIA

Jamón, i w ogóle każda suszona szynka najlepiej smakuje i pachnie, gdy jest świeżo pokrojona. I ta najdroższa szynka z plastikowego opakowania nigdy nie będzie miała takich delikatnych właściwości. Poszczególne kawałki miały już kontakt z powietrzem, utleniły się i rozwinęły swój charakterystyczny smak i aromat. Niestety, nie u ciebie w domu, ale w sąsiedztwie przemysłowej linii do krojenia. Przygotowanie przysmaku w domu nie jest trudne. Już w kilka dni można nauczyć się, jak prawidłowo przygotować cienkie plastry jamón i tym samym cieszyć się wspaniałymi doznaniami smakowymi. Podstawowe narzędzia, które będą potrzebne do dobrego krojenia to specjalny nóż (cuchillo) i jamonero (stojak do szynki). Więcej informacji można znaleźć w szczegółowych instrukcjach dotyczących krojenia jamónu i krojenia palety.

Oprócz hiszpańskiej szynki suszonej, akcesoria wymienione w tej kategorii nadają się również do prosciutto di Parma (szynki parmeńskiej), jambon de Bayonne i innych szynek suszonych w całości.

47,00 zł
Praktyczny stojak na odkostnione kawałki jamonu 1-2 kg i specjalny nóż.
73,00 zł
Funkcjonalny stojak do krojenia palet (łopatka) dla początkujących "cortadorów". Nie oczekuj po tym stojaku na jamona żadnych zaawansowanych funkcji.
125,00 zł
Wysokiej jakości stojak z certyfikatem PEFC dla bardziej zaawansowanych miłośników jamón. Ten wysokiej jakości stojak na szynkę posiada ponadto 100% certyfikat PEFC.  Gwarantuje to, że całe drewno, z którego jest wykonany, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób przyjazny dla...
165,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Praktyczny stojak w dostępnej cenie z solidną metalową nogą. Stojak ze stabilną głowicą zapewnia pewne mocowanie. Wyposażony jest w punkty antypoślizgowe dla dodatkowej stabilności.
349,00 zł
Profesjonalny składany stojak do krojenia każdego rodzaju suszonej szynki na kości z obrotową głowicą.
45,00 zł
Najbardziej przystępny nóż do krojenia jamona. Długość całkowita 36 cm, długość ostrza 24 cm.  Nóż nadaje się również do  krojenia prosciutto di Parma (szynki parmeńskiej), jambon de Bayonne i innych suszonych szynek w całości.
49,00 zł
Podstawowy nóż do krojenia jamonu. Dobry stosunek ceny do jakości. Długość całkowita 36 cm, długość ostrza 24 cm.
86,00 zł
Półprofesjonalny nóż do krojenia jamonu z jednostronnym ostrzem wykonanym z solidnej stali. Długość całkowita 40 cm, długość ostrza 27 cm
149,00 zł
Profesjonalny nóż do krojenia jamonu z dwustronnym wytłoczeniem i drewnianym uchwytem. Długość całkowita 40 cm, długość ostrza 28 cm.
199,00 zł
Profesjonalny nóż do krojenia jamonu z dwustronnym tłoczeniem.
190,00 zł
Luksusowy profesjonalny nóż z wytłoczeniami na ostrzu. Legendarna marka Tres Claveles. Wykuty z jednego kawałka. Przeznaczony do krojenia cienkich plastrów.
200,00 zł
Profesjonalny jednoczęściowy nóż legendarnej marki Tres Claveles, zaprojektowany specjalnie do fachowego krojenia jamon.
On Top
Cart
Close
Back
Account
Close
Menu
Close