ZESTAWY PREZENTOWE

Staranny dobór produktów bez chemicznych konserwantów oraz wysokiej jakości opakowania prezentowe sprawiają, że nasze zestawy są prezentem, który z pewnością sprawi radość.

206,00 zł
"Mały" zestaw serrano gran reserve bez kości o wadze do wyboru, praktyczny drewniany stojak i specjalny nóż w pudełku prezentowym. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
385,00 zł
W skład zestawu wchodzi jamón serrano - gran reserva palette o wadze do wyboru, specjalny stojak oraz nóż do krojenia jamonów do wyboru. Jako jedyna firma na rynku oferujemy jamón wyłącznie bez chemicznych konserwantów i barwników.
675,00 zł
Zestaw udźca wieprzowego jamón serrano gran reserva 15 miesięcy (waga do wyboru), specjalny stojak i nóż do krojenia jamona. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która oferuje wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników. 
810,00 zł
Przednia noga czarnej świni iberyjskiej o długości dojrzewania 20-24 miesięcy. Składniki: wieprzowina, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników. W zestawie jest specjalny stojak oraz nóż do krojenia jamonu.
1 500,00 zł
Tylna gicz czarnej świni iberyjskiej, waga zgodna z zamówieniem, dojrzewająca od co najmniej 24 miesięcy. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która oferuje wyłącznie jamon bez chemicznych konserwantów i barwników.  W zestawie znajduje się...
1 160,00 zł
Kończyna przednia o okresie dojrzewania 20-28 miesięcy pochodząca od czarnej świni iberyjskiej, która żywi się wyłącznie żołędziami na wolnym wybiegu w okresie Montanera. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych...
On Top
Cart
Close
Back
Account
Close
Menu
Close