SUSZONE MIĘSA, KIEŁBASY I PASZTETY

Nasze kiełbaski będą sprawiały wrażenie jakby były z innego świata. A tak naprawdę to są z innego świata. Są ze świata, w którym chemię zastępują uczciwe dodatki, a rakotwórcze konserwanty - sprawdzone od wieków metody oparte na całkowicie naturalnych składnikach. Wszystkie nasze produkty są w 100% czyste, co oznacza, że nie zawierają nawet śladowych ilości chemicznych konserwantów. Doskonale dojrzewają na świeżym powietrzu i wytrzymają w temperaturze pokojowej w Twoim domu nawet kilka miesięcy. Chyba, że zjesz je od razu, co właściwie nikomu się nie udało.

123,00 zł
Naturalnie dojrzewająca karkówka wieprzowa marynowana w mieszance aromatycznych ziół w osłonce. Waga min. 640g. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i suszone kiełbasy bez chemicznych konserwantów i barwników.
166,00 zł
Naturalnie dojrzewający schab o wadze ok. 680 g marynowany w mieszance aromatycznych ziół. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i suszone kiełbasy bez chemicznych konserwantów i barwników.
78,00 zł
Naturalnie suszone salami ze świń iberyjskich z mieloną suszoną papryką. Waga ok. 440 g. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i kiełbasy suszone bez chemicznych konserwantów i barwników.
78,00 zł
Naturalnie suszone salami ze świń iberyjskich z mieloną suszoną papryką. Waga ok. 420 g. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i kiełbasy suszone bez chemicznych konserwantów i barwników.
222,00 zł
Naturalnie suszone salami z papryką ze świń iberyjskich. Waga ok. 900-1100 g. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i suszone kiełbasy bez chemicznych konserwantów i barwników.
262,00 zł
Naturalnie suszone salami ze świń iberyjskich hodowanych w dębowym gaju i karmionych żołędziami. Waga ok. 1100 g. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i kiełbasy suszone bez chemicznych konserwantów i barwników. 
56,00 zł
Naturalnie suszone salami ze świń iberyjskich hodowanych w dębowych gajach i karmionych żołędziami. Waga ok. 270 – 300 g. Jako jedyna firma na rynku oferujemy wyłącznie jamón i suszone salami bez chemicznych konserwantów i barwników.
222,00 zł
Naturalnie suszone salami ze świni iberyjskiej z papryką. Waga ok. 900-1100 g. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i suszene kiełbasy bez chemicznych konserwantów i barwników. 
262,00 zł
Naturalnie suszone salami z pieprzem ze świń iberyjskich hodowanych na wolnym wybiegu w lesie dębowym. W osłonce naturalnej. Waga ok. 1100 g. Jako jedyna firma na rynku oferujemy wyłącznie jamón i suszone salami bez chemicznych konserwantów i barwników. 
120,00 zł
Zestaw sześciu hiszpańskich pasztetów bez żadnych chemicznych konserwantów.
640,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Suszony schab w mieszance przypraw z iberyjskiej świni hodowanej w dębowych gajach. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón i kiełbasy suszone bez chemicznych konserwantów i barwników. Waga: 1100-1300g.
On Top
Cart
Close
Back
Account
Close
Menu
Close