JAMÓN SERRANO

Jamón serrano to suszona szynka z białej świni. Serrano należy do tej samej kategorii, do której należą znane włoskie prosciutto crudo (np. szynka parmeńska), czy też francuskie jambon de Bayonne. Serrano dzieli się na szynkę z przedniej giczy (paleta), która waży mniej więcej 4 do 5 kg oraz szynkę z tylnej giczy (jamón), ważącą 6 do 8 kg. Wszystkie nasze szynki są wolne od chemicznych konserwantów i barwników.

Od 341,00 zł
Przednia gicz o okresie dojrzewania 8 miesięcy z białej świni. Waga 3 - 4,5 kg. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników. 
401,00 zł
W skład zestawu wchodzi jamón serrano - gran reserva palette o wadze do wyboru, specjalny stojak oraz nóż do krojenia jamonów do wyboru. Jako jedyna firma na rynku oferujemy jamón wyłącznie bez chemicznych konserwantów i barwników.
Od 645,00 zł
Tylna gicz o długości dojrzewania przez 15 miesiące z białej świni. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
705,00 zł
Zestaw udźca wieprzowego jamón serrano gran reserva 15 miesięcy (waga do wyboru), specjalny stojak i nóż do krojenia jamona. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która oferuje wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników. 
Od 787,00 zł
Tylna gicz o masie ok. 7 kg i długości dojrzewania 18 miesięcy z białej świni. Skład: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
Od 918,00 zł
Tylna gicz o masie ok. 8 kg i długości dojrzewania przez 24 miesiące z białej świni. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
Od 160,00 zł
Tylna gicz bez kości i długości dojrzewania przez 15 miesięcy z białej świni. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
199,00 zł
"Mały" zestaw serrano gran reserve bez kości o wadze do wyboru, praktyczny drewniany stojak i specjalny nóż w pudełku prezentowym. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
Od 188,00 zł
Tylna gicz bez kości i długości dojrzewania przez 18 miesięcy z białej świni. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
Od 187,00 zł
Tylna gicz bez kości z białej świni o długości dojrzewania przez 24 miesiące. Składniki: mięso wieprzowe, sól. Jako jedyni na rynku oferujemy wyłącznie jamón bez chemicznych konserwantów i barwników.
On Top
Cart
Close
Back
Account
Close
Menu
Close