» Jak kupować

SPOSÓB, CENA I CZAS DORĘCZENIA

Jeśli na karcie towaru nie podano inaczej, dostawa towaru następuje do drugiego dnia roboczego w przypadku zamówienia do 11.
Dostawy są realizowane po opłaceniu przelewem lub za pomocą bramki płatniczej. W przypadku płatności przelewem bankowym termin dostawy liczony jest od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na naszym koncie. Przebieg wysyłki będzie można śledzić po wysłaniu zamówienia tutaj.
Rodzaj transportuCzas dostawyCena z VAT

Doręczenie pod adres

do 2 dni roboczych

25 PLN

Jeśli przesyłka nie została Państwu doręczona, przesyłka dotarła uszkodzona lub wystąpiły jakiekolwiek inne problemy z doręczeniem, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 603 375 688

 

 

METODA PŁATNOŚCI

PŁATNOŚĆ KARTĄ | 0 PLN

W naszym sklepie można bez dodatkowych opłat płacić kartami VISA, VISA electron i MasterCardon. Korzystamy z technologii 3D secure   

Na podstawie ustawy o ewidencji utargu sprzedający ma obowiązek wystawienia nabywcy paragonu.


PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM | 0 PLN

W przypadku płacenia zamówień można wybrać płatność przelewem bankowym. Za wybrany towar należy zapłacić do 48 godzin na nasze konto. Do płatności należy skorzystać z następujących danych (zostaną one również wysłane na Państwa wiadomość e-mail po zakończeniu zamówienia):

Bank  mbank
Numer konta 58 1140 2004 0000 3102 7661 6401
 numer Twojego zamówienia

W przypadku płatności przelewem bankowym termin dostawy liczony jest od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na naszym koncie.


PŁATNOŚĆ PRZEZ BRAMKI PŁATNICZE BANKÓW  | 0 PLN

Oferujemy możliwość darmowej płatności przez bramkę płatniczą banku mbank 

Na podstawie ustawy o ewidencji utargu sprzedający ma obowiązek wystawienia nabywcy paragonu. Zarazem ma obowiązek wprowadzenia do ewidencji przyjętego utargu u administratora podatku online; w przypadku awarii technicznej najpóźniej do 48 godzin.